سرمایشی و گرمایشی

انواع روغن کمپرسور

خرید روغن کمپرسور چیلر تراکمی بیتزر، خرید روغن کمپرسور بیتزر، استعلام قیمت روغن بیتزر

روغن کمپرسور بیتزر

یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید کمپرسور چیلر تراکمی شرکنت آلمانی بیتزر می باشد، این شرکت علاوه بر تولید کمپرسورهای بیتزر، روغن کمپرسور بیتزر را نیز تولید می نمیاد،این روغن ها در چند نوع پلی ال استر و معدنی و آلکیل بنزن و ترکیبی در بازار عرضه می گردد، این روغن ها هرکدام با نوعی خاص از مبرد سازگاری دارند، اگر به دنبال خرید روغن کمپرسور چیلر تراکمی هستید و یا میخواهید از قیمت روغن کمپرسور بیتزر مطلعشوید تا انتها همراه ما باشید.

انواع مختلف روغن بیتزر:

به پیشنهاد کمپانی بیتزر کسانی که از کمپرسور برند بیتزر استفاده می نمایند، جهت عملکرد بهتر کمپرسور و بالا رفتن طول عمر این قطعه گران فقط از روغن های این کمپانی استفاده نمایند.

برخی از مدل های روغن بیتزر مانند مدل B5.2 , BSE32 , BSE55 مناسب جهت استفاده در کمپرسور سیلندر پیستونی هستند که در اصطلاح به آنها کمپرسور پیستونی گفته می شود، برخی دیگر از روغن ها مانند: B320SH , BSE170 مخصوص استفاده در کمپرسوراسکرو بیتزر مانند مل کامپکت اسکرو و سمی هرمتیک اسکرو و سمی اسکرو هستند که در اصطلاح به آنها کمپرسور اسکرو بیتزر گفته می شود.

روغن پلی ال استر:

این روغن با فرمولاسیونی خاص تولید می شود که خاصیت ضد سایشی زیادی به روغن می هد، و از سایش قطعات و خورده شدن آنها جلوگیری به عمل می آورد، از جمله این روغن ها می توان به انواع زیر اشاره نمود:

 1. BSE55: هماهنگ با گاز های R507 , R134a , R407 , R410a می باشد و در کمپرسورهای پیستونی و تسمه ای بیتزر مورد استفاده قرار میگیرد.
 2. BSE170: این روغن با گازهای R507 , R407 , R404 سازگار است و در کمپرسورهای اسکرو مانند کامپکت اسکرو، سمی هرمتیک و تسمه ای اسکرو مورد استفاده قرار میگیرد.
 3. BSE32: این روغن با گاز مبرد از نوع R507 , R134a , R407 R410a سازگار می باشد و در کمپرسورهای بیتزر از نوع پیستونی و تسمه ای و دو مرحله ای استفاده می شود.

روغن مینرال:

 1. این روغن برخلاف روغن پی ال استر منشأ طبیعی دارد و از ترکیبات معدنی ساخته شده است،قیمت روغن کمپرسور مینرال بیتزر از قیمت روغن کمپرسور پلی ال استر پایین تر می باشد.

روغن آلیکل بنزن :

 1. B100 : با روغن آلیکل بنزن هماهنگی دارد و برای گاز R22 مناسب می باشدو در کمپرسورهای نوع سمی هرمتیک اسکرو استفاده می شود.
 2. B5.2 : این روغن ترکیبی از روغن معدنی و روغن سنتتیک آلیکل بنزن ساخته شده ست و با گاز مبرد نوع R22 سازکار می باشد و در کمپرسور بیتزر نوع پیستونی ، اسکرال ، تسمه ای و دو مرحله ای استفاده می شود.

اگر به دنبال خرید اقساطی چیلر 60 تن تبرید هستید و یا میخواهید از نحوه خرید اقساطی چیلر تراکمی مطلع شوید کافیست با یک تماس با شماره های 79402000-021 و یا 09121835042 از نحوه خرید اقساطی چیلر مطلع شوید

روش خرید روغن مناسب کمپرسور :

شما با دو روش می توانید در هنگام خرید روغن کمپرسور بیتزر نوع مناسب با گاز مبرد و نوع کمپرسور را تهیه نمایید این دو روش عبارتند از:

 1. لیبلی که کمپانی بیتزر بر روی کمپرسور های خود درج می نمایند و نمایانگر روغن مناسب برای کمپرسور چیلر تراکمی شما می باشد.
 2. با رفتن به آدرس وبسایت رسمی کمپانی بیتزر و از آن طریق می توانید مشاهده نمایید که کدام روغن مناسب با کمپرسور چیلر تتراکمی شما می باشد.

میزان روغن مورد نیاز برای شارژ مجدد کمپرسور:

کمپرسورهای بیتزر در دو حالت ممکن است نیاز به شارژ مجدد روغن کمپرسور داشته باشند:

 1. حالت اول زمانی است که کمپرسور بیتزر به مدت طولانی کار کرده و نیاز به تعمیر و سرویس و تعویض روغن دارد.
 2. حالت دوم زمانی است که نیاز به تعویض روغن کمپرسور برای سازگاری بهتر با گاز مبرد موجود در چیلر تراکمی باشد.

در این دو حالت است که شما باید از میزان روغن برای شارژ مجدد کمپرسور را باید بدانید که این از روش های زیر انجام پذیر است:

 • در کاتالوگی که در وبسایت رسمی کمپانی منتشر می شود میزان روغن مورد نیاز هر کمپرسور آورده شده که این میزان را با واحد dm3 . یا لیتر مشخص می نماید.
نحوه محاسبه میزان روغن مورد نیاز کمپرسور بیتزر با کاتالوگ

نحوه محاسبه میزان روغن مورد نیاز کمپرسور بیتزر با کاتالوگ

 

 • استفاده از نرم افزار و یا سایت رسمی کمپانی می باشد که یکی از ساده ترین روش ها استفاده از نرم افزار می باشد.
نحوه محاسبه میزان روغن مورد نیاز کمپرسور بیتزر با استفاده از سایت و نرم افزار

نحوه محاسبه میزان روغن مورد نیاز کمپرسور بیتزر با استفاده از سایت و نرم افزار

قیمت روغن کمپرسور بیتزر:

روغن بیتزر معمولا نصبت به سایر برندهای موجود در بازار بالاتر می باشد و با این حال کمپانی بیتزر به استفاده از روغن های خود در کمپرسور چیلر تراکمی تأکید می نماید، قیمت روغن کمپرسور بیتزر به دلیل نوسانات بازار ارز ثبات ندارد، جهت استعلام قیمت روغن کمپرسور بیتزر و یا نحوه خرید اقساطی روغن کمپرسور بیتزر با تلفن های 79402000-021 و یا 09121835042 تماس حاصل فرمایید.

نحوه خرید اقساطی روغن کمپرسور بیتزر و یا استعلام قیمت روغن کمپرسور بیتزر از ماندگار تجهیز طلایی:

اگر به دنبال خرید اقساطی روغن کمپرسور بیتزر هستید و یا میخواهید از قیمت روغن موتور بیتزر با خبر شوید می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

 1. عضویت در سایت و ثبت سفارش خرید روغن کمپرسور بیتزر از ماندگار تجهیز طلایی و بهره مندی از اطلاعات و نظرات مشتریان
 2. تماس تلفنی با شماره های 79402000-021 و یا 09121835042
 3. ارسال پیامک از طریق پلتفرم واتس آپ و یا ارسال SMS به شماره های 09121835042 و یا 09904800151
 4. ارسال پیامک از طریق پلتفرم واتس آپ موجود در سایت.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *